Nová globální kolekce Kronospan 2023-2027

Kronospan nedávno představil svou novou globální kolekci Kronodesign 2023-2027. My vám přinášíme přehledné informace o podstatných změnách a novinkách. Objevte komplexní nabídku exkluzivních dekorů sestavených tak, aby uspokojily potřeby výrobců nábytku, uživatelů i designérů.
Nová kolekce obsahuje 154 desek lamina, 68 exkluzivních pracovní desek a 24 Avant-garde produktů.
 

Laminované desky:

Harmony
Novinka, která přináší 9 působivě realistických dekorů, jejichž struktury kopírují linii kresby dřeva, vytvářejí bezproblémovou harmonii, špičkový vzhled a dojem.
Color
Kolekce Color má širokou paletu 54 vzorů, od tlumených tónů až po zářivé barvy.
Contempo a Standard
Kolekce 43 dekorů Contempo a 48 dekorů Standard, představují univerzální dekory, které poskytují neustálý zdroj inspirace.

Pracovní desky

Nová kolekce pracovních desek Kronospan obsahuje 68 dekorů, mezi nimiž najdete celkem 17 novinek. 23 dekorů pracovních desek je dekorově shodných s dekorem laminované desky. Ve vzorkovníku je identifikujete pod touto ikonou.
Kompletní kolekci pracovních desek v šířce 600 mm u nás najdete skladem na partnerských provozovnách v Ostravě, Praze a Hradci Králové.
Nové struktury pro sofistikovaný vizuální a hmatový zážitek
Struktura povrchu dodává dekoru autentičnost a vyzdvihuje jeho vizuální i hmatový zážitek. Kronospan rozšířil své dostupné vzory o 4 nové struktury:
  • HU (Hudson) – struktura synchropor (ladí s kresbou dřeva)
  • RW (Riwer Wood) – struktura kombinuje lesklé a matné plochy
  • AD (Arvadonna) – struktura synchropor (ladí s kresbou dřeva)
  • PN (Pluton) – struktura imituje tkaniny a další přírodní materiály jako kámen, či mramor
Zároveň probíhá i doprodej vyřazených dekorů ze staré kolekce.