Řešení pro každý stůl a každou výšku – nohy s elektrickým nastavením

Organizace pracovního prostoru a uspořádání kanceláře, jsou velmi důležitou součástí pro úspěšné splnění plánovaných povinností. Proto je důležitá samotná organizaci prostoru a také mít optimální podmínky pro plnění úkolů.

Odborníci tvrdí, že správnou výšku stolu určuje poloha těla. V sedě by měly být paže pokrčené v loktech a dotýkat se stolu. Vaše ramena by měla být uvolněná, zatímco nohy by měly být ohnuté v úhlu 90 stupňů tak, aby vaše chodidla byla na podlaze.

Při výběru pracovního stolu by jste také měli vzít v úvahu, že mezi čtenými knihami nebo sešity, do kterých píšete, by měla být zajištěna vzdálenost 30 centimetrů. Vzdálenost od monitoru by měla být 50 centimetrů.

Tyto stoly, které mají elektricky nastavitelné nohy, se doporučují lidem, kteří tráví většinu času u počítače. Vzhledem k tomu, že jsou nastavitelné a umožňují svým způsobem měnit polohu při práci (umožňující práci ve stoje), dává to možnost pohybu těla.

Ze zdravotního hlediska to má velký vliv. Lékařské týmy ve výzkumu specifikují sedm zdravotních přínosů změny polohy těla při práci, tedy kombinovanou práci ve stoje a vsedě. Těchto sedm výhod je:

  • Spálíte více kalorií
  • Máte více energie pro práci
  • Zlepšuje se držení těla
  • Snižuje se bolest zad
  • Pomáhá snižovat bolesti kloubů
  • Udržuje krevní oběh
  • Zlepšuje vaši náladu a soustředění

Kancelářské nohy k pracovním stolům, které mají elektrické seřizování, jsou výborným řešením, abyste nemuseli podle předem stanovených opatření kupovat stůl, který by se v případě změny stavu mohl v určitém období stát nefunkčním pro jeho uživatele.

Nastavení pozice lze provést v rozsahu od 625 do 1280 mm, což ponechává prostor pro větší výběr výšky. Ovladač na stole sám o sobě má čtyři paměti, takže potřebnou výšku si můžete uložit pro až 4 pozice a mít je tak k dispozici výběrem jedním stisknutím tlačítka.

Tyto psací stoly jsou poměrně praktické, protože je lze upravit podle výšky zaměstnanců. Umožňují práci v sedě, ale i ve stoje. V nabídce kovanilevne.cz je najdete ve třech různých barvách: bílá, šedá a černá. Jedna sada se skládá ze dvou nohou a teleskopického spojovacího nosníku.

Tyto stoly, které mají elektricky nastavitelné nohy, se doporučují lidem, kteří tráví většinu času u počítače. Vzhledem k tomu, že jsou nastavitelné a umožňují svým způsobem měnit polohu při práci (umožňující práci ve stoje), dává to lepší možnost pohybu těla, než při fixní výšce pracovního stolu.