3 styly, kterými můžete vytvořit interiér svého domova

Styl vašeho domova je zrcadlem vašeho charakteru, životního stylu a vize. Domov je místo, kde každý den sdílíme ty nejupřímnější emoce se svými blízkými a radujeme se ze života. Proto si tento speciální koutek pro každou rodinu zaslouží dokonalé uspořádání.
Než se pustíte do zařizování svého nového domova, dáme vám návrhy na možné styly, které se vám budou skvěle hodit, budou spojeny s vaší osobností a umožní vám vytvořit dokonalý příběh v duchu vaší rodiny.
 
Samozřejmě byste měli brát ohled i na praktické potřeby svých blízkých, se kterými sdílíte domácnost. Chcete-li získat inspiraci a najít svůj styl, který je pro vás šitý na míru, musíte dobře zvážit možnosti různých kombinací stylů, barev, prvků a vzorů.
 
Správně a funkčně uspořádaný domov umožňuje příjemnější pobyt a vykonávání všech činností v něm, se stává snazší.
 

Minimalismus

Základními pravidly pro interiérový design ve stylu minimalismu jsou jemné odstíny dekoru. Oblast může být složená z několika úrovní. Barevná paleta je maximálně přirozená a kování má minimalistický design, který nevybočuje ze své funkčnosti. Povrchovou úpravou mohou být běžné cihlové, dřevěné nebo betonové povrchy.
Minimalismus se obvykle doporučuje v malém prostoru, kde výzdoba dodá dojem větší prostornosti.

Rustikální styl

Kromě minimalistického stylu, je jedním z nejčastějších, které jsme představili, styl rustikální.
Tento styl je jednoduchý a vyznačuje se tím, že v něm převládají přírodní dřevěné materiály.
Ve skutečnosti je krása rustikálního stylu v tom, že vytváří krásnou a hřejivou atmosféru a kombinuje přírodní s moderním. Je drsný i teplý, s množstvím textur a jednoduchostí při výběru barev.
Rustikální styl nabízí široké možnosti designu, stačí mít vizi a nápad a být kreativní.

Industriální styl

Industriální styl bytové dekorace vzal svět útokem. Jeho jedinečnost spočívá v dokonalém prolnutí retro, vintage a moderních prvků, díky nimž vypadá domácnost nebo kuchyň jako z časopisu. Dřevěné trámy, cihlové zdi nebo dekory betonového vzhledu a kovové lustry jsou nezbytnými prvky tohoto stylu, ale jeho výhodou je, že se dobře kombinuje s ostatními styly a pokud nejste rozhodnuti udělat celý domov industriálním stylem, můžete přidat i prvky podle vašeho vkusu.
Tento styl může interiér odlišit od konvenčních způsobů aranžování.